. - - - -
01 / 05

v

.

-

02 / 05

v

-

-

-
03 / 05

v

-

-

-
04 / 05

v

-

-

-
05 / 05

v

-

-

-

2023. március 30-n rendezték a bajai Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja által szervezett Országos Német Verseny idei döntőjét. Az eseményen iskolánkat két csapat képviselte, melyek sikerrel vették az online-feladatokból álló első, illetve a saját film forgatását jelentő második fordulót. A döntőben tanulóink nem csupán nyelvtudásukról, hanem kreativitásukról is számot adva az első két helyet szerezték meg:

1. helyezett - BBB-Struktur: Burján Bálint, Burján Barnabás, Stoiber Benedek (10b)

2. helyezett - Versace: Klinger Kata, Ladocsi Lili, Schandl Réka (10a)

Az eredményekhez gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

wda Logo zfa logo  KMK rgb  schulen parner logo