. - -

Köszöntő

Schulcafe 1

SchulCafé néven nyitotta meg kapuit 2022 decemberében az Audi Hungaria Iskolaközpont kávézója. Az intézmény udvarán elhelyezkedő  impozáns kávézó egy úttörő kezdeményezés a régióban, mely közösségi térként szolgál az iskolaközösség számára. A SchulCafé egy állomás, ahol a gyerekek, tanárok, szülők  kellemes légkörben találkozhatnak, beszélgethetnek.

A kávézót az Audi Hungaria Iskola Intézményfenntartó és Működtető Közalapítvány tulajdonában lévő SchulCafé Nonprofit Kft. üzemelteti. A SchulCafé saját alkalmazottakkal, szakmailag képzett személyzettel működik.

Iskolai napokon reggel 7 órától délután 17 óráig frissen készült meleg és hideg szendvicsekkel, forró és hideg  italokkal, süteménnyel és kávékülönlegességekkel várja a vendégeit.