. - - - - -

Sommerfest 2024 006 Large

Nyár és fesztivál – mi lehet ennél szebb? Az általános iskola hagyományos nyári ünnepének ünnepélyes megnyitóját az Audi Singers Klára Kruch-Karsai vezetésével, valamint néptánccsoportunk Katalin Kormosné Kalman vezetésével tartotta.
A legszebb időben minden gyereknek lehetősége volt sok attrakciót kipróbálni: óriáscsúszda, ugrálóvár, csocsó, drónfoci, arcfestés, tűzoltóautó, rendőrautó… Minden gyerek számára volt valami megfelelő.
Nagy köszönet illeti az általános iskola két szülői képviselőjét, Horváth László urat és Rónai Tamás urat, akik fáradhatatlan munkájukkal megszervezték ezt a nagyszerű fesztivált. Természetesen sok segítő kéz közreműködése nélkül egy ilyen ünnep nem lenne lehetséges! Pontosan ezek azok a pillanatok, amelyek mindenkiben még hosszú évekig emlékezetesek maradnak. Nagyon-nagyon köszönjük!