Köszöntő

A felső tagozaton mottónk, „Haladás az oktatás által“ egy nyolcosztályos (5-12. osztály) gimnáziumi képzés formájában valósul meg, különös tekintettel a természettudományokra és a nyelvoktatásra. Nagy hangsúlyt fektetünk a kompetenciák elsajátítására, amellyel célunk, hogy tanulóink képesek legyenek a saját elképzeléseiket és koncepcióikat kialakítani, a diákévek után pedig megoldás orientált szemlélettel dolgozhassanak a társadalom és a világ legfontosabb kihívásain. A célul kitűzött kettős érettségi elősegíti az interkulturális rugalmasságot, hogy a diákok helyt álljanak a különböző tanítási, tanulási és társadalmi rendszerekben. Ezért örömmel kísérjük, és aktívan támogatjuk a fiatalokat a jövőjük felé vezető úton. Induljunk együtt!

Tlos KatalinUngarische Schulleiterin Magyar igazgat 1  Andrea Reinckene Nyegran Klassenleiterin. Osztlyfnk  Dirk Lange Stellvertretender Schulleiter Figazgat helyettes

Szívélyes üdvözlettel

Tálos Katalin