. - -

Köszöntő

MártiA gazdasági osztályon lelkes és elhivatott kollégáimmal minden nap azon dolgozunk, hogy az oktatáshoz magas színvonalon biztosítsuk a megfelelő technikai és infrastrukturális hátteret. Az iskolafenntartóval szorosan együttműködve lehetővé tesszük az intézmény kiegyensúlyozott működését. Feladataink nagyon sokrétűek. A pénzügyi, számviteli folyamatokon túl, a gazdasági iroda munkaügyi és bérszámfejtési tevékenységet is végez. Intézményünk társadalombiztosítási kifizetőhelyként is működik. A gazdasági osztály feladatkörébe tartozik továbbá a teljes informatikai rendszer működtetése, a gyermekétkeztetés, az iskolai póló rendelése, a tanulóbiztosítások ügyintézése, a buszrendelések, a beszerzések, az épületüzemeltetés, a takarítás, valamint a portaszolgálat.

Örömmel tölt el bennünket, hogy munkánkkal hozzájárulhatunk az Audi Hungaria Iskolaközpont sikereihez.

Kérdés, kérés esetén forduljanak hozzám bizalommal!

„Ha valamihez igazi szenvedély fűz, azt onnan ismerheted fel, hogy olyan természetes érzés csinálni, mint levegőt venni.” (Oprah Winfrey)

Szívélyes üdvözlettel:

Oláhné Tóth Márta