. - - - - -

IMG 9011

Harmadik osztályos tanulóink az ún. MINT-programok keretein belül egy környezetvédelmi projektben vehettek részt. A projektnapok az Audi Hungaria Zrt. környezetvédelmi munkatársai és az Audi Iskola együttműködésében valósultak meg.

Kedd délelőtt a gyerekek egy környezetvédelemről szóló interaktív előadáson vettek részt, mely során gyakorlatban megvalósítható ötleteket kaptak a műanyaghulladékok elkerülésére. Ezt követően nagy örömmel készítették el rovarhoteljeiket.

Másnap délután a tanulók tanítóikkal a Büchl vállalathoz utaztak, ahol többek között egy kukásautó ürítését láthatták egészen közelről. A Büchl-Caritas-nál lehetőségük volt arra, hogy megváltozott munkaképességű emberek munkájába nyerjenek betekintést, illetve műanyag kupakokat válogassanak. A programot egy látássérült hölgy interaktív, vakvezető kutyás bemutatója koronázta meg.