. - - - - -

1. osztályba való felvétel iránti kérelem

A 2024/25-ös tanév 1. osztályába a jelentkezési időszak elkezdődött. A jelentkezéshez kérjük, töltse ki a Jelentkezés az 1. osztályba 2024/25 tanév című űrlapot.

Jelentkezési határidő: 2024. február 28.

Kérjük, vegye figyelembe az alsó tagozat első osztályába szóló beiskolázási ütemtervet. 2024. március 4-6. között kötelező ismerkedési napokra kerül sor, amelyekre előzetesen e-mailben kapnak meghívót.

Szeretettel várjuk gyermekét általános iskolánkba!

Kérjük vegyék figyelembe, hogy intézményünk működési engedélye nem teszi lehetővé sajátos nevelési igényű gyermekek felvételét, kizárólag abban az esetben, ha mozgáskorlátozott gyermekről van szó.
Amennyiben gyermekük más tekintetben igényel speciális bánásmódot, az AUDI Hungaria Iskolaközpont Győr a gyermek ellátására nem jelölhető ki, és az érintett gyermekeket jogszerűen intézményünkbe felvenni sem tudjuk.
Kérjük szíves megértésüket!

Beiratkozás

Pozitív felvételi döntés esetén kérjük, töltse ki a Dokumentumok menüpont alatt található beiratkozási dokumentumokat. Beiratkozs alkalmával kérjük, hozza magával a következőket is

- Születési anyakönyvi kivonat másolatát