Újabb siker: Atlétika Diákolimpia 100 m. síkfutás megyei döntő 2. helyezettje iskolánk diákja, Tuzok-Sziráczki Marcell.
Gratulálunk!

Iskolánk diákjai kiválóan szerepeltek a városi atlétikai diákolimpián és több versenyszámban is dobogóra állhattak.

Klose Emma magasugrásban 1 helyezett lett Hudi - Kadler Panni 1500 méteren 1, Gaál Emese 2. helyezést, Dervaderics Dániel 300 méteren 3. helyezést Prettenhoffer Nóra súlylökésben 2 helyezést ért el. 4x100 méteres váltófutásban iskolánk fiú csapata 2. lett ( a csapat tagjai: Gaál Olivér, Mika Áron, Páli Dávid és Weisz Balázs) Míg a lány váltónk a dobogó 3. fokára állhatott fel. ( csapattagok: Prettenhoffer Nóra, Hudi- Kadler Panni, Gaál Emese, Terhes Mira)

Az elmúlt hétvégén került megrendezésre a Kormos István Szavalóverseny városi fordulója.

Iskolánkat 3 alsó tagozatos tanulónk képviselte: Éliás Vencel 1a, Kovács Lenke 1b, Csörgits Katinka 3a

A megmérettetésben 39 tanuló vett részt. Csörgits Katinka 1. helyen végzett. Gratulálunk a résztvevőknek, büszkék vagyunk rájuk!

Április 11-én Baján, az UBZ-ben rendezték meg az országos német nyelvi verseny (9-10. évfolyam) döntőjét.
A 10.C osztályból két csapat jutott be a döntőbe a B2-B2+ nemzetiségi kategóriában. Diákjaink remek eredményeket értek el a versenyen.
A "Louvre" csapat (Benkő Júlia, Meszlényi Lilien és Szemes Dávid) 8. helyezést ért el, míg a "Mozartkugeln" csapat (Mattes Dorina, Patyi Petra és Vizy Dávid) 7. helyezést.

Gratulálunk diákjainknak!

2024. március 22-én a 9., 10. és 11. évfolyam egy-egy három-három diákból álló csapata képviselte iskolánkat az ELTE-n megrendezett 19. német nyelvű országos fizikaversenyen. A csapat Dr. Markus Berndt fizikatanár kíséretében vonattal utazott Budapestre.

A verseny évfolyamonként egy egyéni tesztből, majd egy csapatfeladatból állt.

A közös ebéd után a tanulók két laborlátogatáson vettek részt.

A rendezvény végén került sor a díjátadóra, amelyen diákjaink két első és egy negyedik helyet szereztek. Kiemelkedő eredményeiknek köszönhetően a hat résztvevő iskola közötti versenyben elnyerték a vándorkupát, amely egy évig a győri Audi Hungaria Iskolaközpontban kap helyet.

Gratulálunk a sikeres résztvevőknek!

9. évfolyam, 1. helyezés:
Borbély Krisztián
Gottschalk Oliver
Varga Olivér

10. évfolyam, 4. helyezés:
Kocsis Dorka
Poprády Júlia
Szabó Szófia

11. évfolyam, 1. helyezés:
Burján Bálint
Erik Wenhao Grieger