Az Audi Hungaria Iskolaközpont Győr könyvtára
(B. épület, földszint, 01. terem)

Az Audi iskola könyvtára az intézmény széleskörű tevékenységét átfogó információs központ, az iskola szellemi bázisa, egy kulturálisan sokszínű közösségi találkozóhely.

A könyvtár szolgáltatásait kizárólag az iskola dolgozói és tanulói vehetik igénybe, térítésmentesen.

Elsősorban magyar és német nyelvű szak-, ill. szépirodalmi könyvállományunkkal az intézményben zajló kétnyelvű, interkulturális oktatást támogatjuk. Gyűjteményünket gazdagítják továbbá egynyelvű és kétnyelvű szótárak, folyóiratok, audiovizuális dokumentumok (CD, DVD). Tankönyvtárunkból biztosítjuk a tartós tankönyvek, segédkönyvek hozzáférhetőségét, kölcsönözhetőségét.

Állományunkat a Szirén integrált könyvtári rendszerben tartjuk nyilván és vonalkódos rendszer segítségével kölcsönözzük olvasóinknak.

Modern környezetben kínálunk lehetőséget az egyéni és csoportos tanulásra.
Célunk, hogy rendezvényeinkkel a diákokat az élményszerű olvasásra ösztönözzük, ezáltal alternatívát kínálva szabadidejük hasznos eltöltésére.

Nyitvatartás:

Hétfő-csütörtök: 7:30 - 17:00