. - - - -
01 / 05

v

.

-

02 / 05

v

-

-

-
03 / 05

v

-

-

-
04 / 05

v

-

-

-
05 / 05

v

-

-

-

fizika verseny1

2024. március 22-én a 9., 10. és 11. évfolyam egy-egy három-három diákból álló csapata képviselte iskolánkat az ELTE-n megrendezett 19. német nyelvű országos fizikaversenyen. A csapat Dr. Markus Berndt fizikatanár kíséretében vonattal utazott Budapestre.

A verseny évfolyamonként egy egyéni tesztből, majd egy csapatfeladatból állt.

A közös ebéd után a tanulók két laborlátogatáson vettek részt.

A rendezvény végén került sor a díjátadóra, amelyen diákjaink két első és egy negyedik helyet szereztek. Kiemelkedő eredményeiknek köszönhetően a hat résztvevő iskola közötti versenyben elnyerték a vándorkupát, amely egy évig a győri Audi Hungaria Iskolaközpontban kap helyet.

Gratulálunk a résztvevőknek!

9. évfolyam, 1. helyezés:
Borbély Krisztián 
Gottschalk Oliver 
Varga Olivér 

10. évfolyam, 4. helyezés:
Kocsis Dorka 
Poprády Júlia 
Szabó Szófia 

11. évfolyam, 1. helyezés:
Burján Bálint 
Erik Wenhao Grieger
Obst Rafael 

wda Logo zfa logo  KMK rgb  schulen parner logo