2023 11 08 Audi schule latogatas 15

Xavier Ros Úr, az AUDI AG személyzetért és szervezetért felelős igazgatótanácsi tagja tett 2023.11.08-án látogatást iskolánkban.

Xavier Ros Urat Havassy Tünde, az Audi Hungaria Iskola Intézményfenntartó és Működtető Közalapítvány Kuratóriumának elnöke és Dirk Lange iskolaigazgató köszöntötte. Nagy örömünkre szolgált, hogy a találkozón részt vett Németh Kinga az Audi Hungaria Zrt. Személyügyért és Szervezetért felelős igazgatósági tagja is. A fenntartót elnökasszonyon túl Kauschitz Emil a kuratórium elnökhelyettese és Helmut Seiler kuratóriumi megbízott képviselte, az iskola részéről pedig igazgatóhelyettes asszony, Andrea Reinckené Nyegran vett részt a találkozón.

Intézményünk lelkes óvodásai és diákjai nagy szeretettel fogadták Xavier Ros urat és a hozzájuk látogató vezetőket.