Kedves Szülők!

Az idei tanévben is lehetőség nyílik az iskola hivatalos logójával ill.a diákok által tervezett emblémával ellátott iskolai ruhadarabok rendelésére.
A teljes kínálatot, az egyes ruhadarabok árait és a mérettáblázatokat alább találják.

Teljes kínálat

Árak

Mérettáblázat

A ruhadarabok megrendeléséhez, kérjük, egyszerűen utalják át a táblázat alapján kiszámolt végösszeget az alábbi számlaszámra:

Audi Hungaria Iskolaközpont Győr,  K&H Bank 10400511-50526869-65521044,

Az utalási közleményben az alábbi adatokat kérjük megadni:

- a gyermek neve, osztálya
- a rendelt ruhadarabok színe, típusa, mérete (a megnevezéseket a csatolt táblázatban találják) és darabszáma (pl. szurke kapucnis M 1 db, sotetkek polo M 2 db).

Kérjük Önöket, ellenőrizzék, hogy a közleményben minden fenti adatot megadtak-e, mert kizárólag ezek alapján történik a ruhadarabok megrendelése.

A rendelések leadására 2023. november 19-ig van lehetőség, ezek összesítése után mintegy két héttel várható a ruhadarabok megérkezése és kiosztása.

Kérdés esetén forduljanak hozzánk bizalommal (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)!

Üdvözlettel:

az iskola Diákönkormányzata és a Gazdasági Iroda