Étkezéssel kapcsolatos információk (étel lemondása, elvitele, számla)
óvodás gyermekek esetén:

Az étkezés lemondását legalább 1 (munka)nappal előre, 9:00-ig (speciális étrend esetén 8:00-ig) tudjuk fogadni.
Aznapi lemondás nem lehetséges, de ha 9:00-ig jelzik, az étel elvitele a menzáról megoldható.

Jelzést az óvodások esetén a titkársági email címre (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) kérünk. Más módon történő jelzés esetén nem tudunk felelősséget vállalni a lemondás, vagy az elvitel megszervezéséért.

Elvitel esetén az étel higiénikusan lefóliázva, műanyag dobozban kerül átadásra. A csomagolásért 300 Ft-ot kell fizetni az étel átvételekor.
A csomagolt ételt a menza gazdasági bejáratán belépve kaphatják meg 11:30 és 14:00 között. A menza gazdasági bejárata a Bácsai út 53. számú ház mellett, a tolókapun és sorompón áthaladva, jobbról pár lépcsőn fellépve érhető el.

A gyermekek étkezési díjait tartalmazó számlát a tárgyhót követő hónap 5. napjáig kapják meg.