. - - - -

.

-

Az Audi Hungaria Iskolaközpont Győr óvodája 3 éves kortól fogadja a gyermekeket (német-magyar nyelvű csoportjaiba).

Óvodánkban az aktuális, 2022/23-as nevelési évre a férőhelyek beteltek.

A következő nevelési évre egy nyomtatványon lehet jelentkezni minden év február 1 és március 31-e között. A nyomtatvány csak ebben az időintervallumban található meg az intézmény honlapján, az Óvoda kiválasztása után a Jelentkezés menüben.

Az óvoda szakmai munkájáról tájékoztatást az óvoda vezetőjétől kaphatnak:

Árpásiné Domán Mónika
Telefon: +36 30 956-2063
személyesen: 9026 Győr, Bácsai u. 55. (időpont egyeztetés szükséges!)

Kedves Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy intézményünk működési engedélye nem teszi lehetővé sajátos nevelési igényű gyermekek felvételét, kizárólag abban az esetben, ha mozgáskorlátozott gyermekről van szó.

Amennyiben gyermekük más tekintetben igényel speciális bánásmódot, intézményünk a gyermek ellátására nem jelölhető ki, és az érintett gyermekeket jogszerűen felvenni sem tudjuk.

Kérjük szíves megértésüket!

wda Logo zfa logo  KMK rgb  schulen parner logo