. - - - -

.

-

Az Audi Hungaria Óvoda 3 éves kortól fogadja gyermekek jelentkezését (német-magyar nyelvű csoportjaiba).

A következő nevelési évre vonatkozó jelentkezési időszak minden év február 1-től március 31-ig tart.

Elérhetőségeink:

Telefon: +36 96 510641

Az óvoda szakmai munkájáról tájékoztatást az óvoda vezetőjétől kaphatnak:

Árpásiné Domán Mónika
Telefon: +36 30 956-2063
személyesen: 9026 Győr, Bácsai u. 55.

Kedves Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy intézményünk működési engedélye nem teszi lehetővé sajátos nevelési igényű gyermekek felvételét, kizárólag abban az esetben, ha mozgáskorlátozott gyermekről van szó.

Amennyiben gyermekük más tekintetben igényel speciális bánásmódot, az AUDI Hungaria ÁMK a gyermek ellátására nem jelölhető ki, és az érintett gyermekeket jogszerűen intézményünkbe felvenni sem tudjuk.

Kérjük szíves megértésüket!

wda Logo zfa logo  KMK rgb  schulen parner logo  emmi logo