. - - - - -
01 / 06

v

.

-

02 / 06

v

-

-

03 / 06

v

-

-

04 / 06

v

-

-

-
05 / 06

v

-

-

-
06 / 06

v

-

-

-

IMG 3852

2023. november 20-a az UNICEF által meghirdetett nemzetközi gyermekjogi nap, amelynek idei mottója: "Mentsük meg kék bolygónkat!". Általános iskolánk is ennek a témának szentelte magát egy projekthét keretében, így a 2023. november 15-i és 2023. november 20-i nyílt napok is a gyermekjogok jegyében telnek. Ez lehetőséget adott az idelátogató gyerekeknek és szülőknek, hogy első kézből szerezzenek benyomást az általános iskolánkban folyó projektközpontú munkáról.

Számunkra a "nyitott ajtó" azt jelenti: minden ajtó nyitva áll, így ezen a szerdai napon minden óvodás gyermeket és szüleiket meghívtuk, hogy megnézzék az osztályokat, részt vegyenek a különböző projektekben és beszélgessenek velünk. A napot az általános iskolánk oktatási koncepciójáról szóló előadás zárta.

Már nagyon várjuk, hogy a következő tanévben néhány gyermeket az általános iskolánkban köszönthessünk!

 

wda Logo zfa logo  KMK rgb  schulen parner logo