. - - - - -

IMG 1882

A mai csütörtökön az iskolai kis tornateremben az első órában összegyűltek az általános iskolás gyerekek és tanárok az 1. általános iskolai találkozóra. Ez a találkozó az "Üdvözöljük az 1. osztályosokat" mottóval zajlott. Roman Scholz úr, az általános iskola vezetője üdvözölte az első osztályosokat, majd az összes gyerek a " Lasst uns miteinander " című német dallal köszöntötte őket. Katinka Csörgits a 3.a osztályból felszavalta a kis iskolakezdőknek az "Ecset, ceruza, tollvonás" című német verset, a 4. évfolyam pedig közösen bemutatta a newzealandi "Jepo i tai tai je" című dalt, majd minden gyereket arra buzdítottak, hogy csatlakozzanak hozzájuk. Fél órás program után mindenki vidáman énekelve hagyta el a tornatermet. Az általános iskolai találkozó sajnos túl gyorsan véget ért, de már várjuk a következőt ősszel!