v

-

-

-

Az atlétikai diákolimpia megyei döntőjén Hudi- Kadler Panni 1500 méteres síkfutásban első helyezést, Prettenhoffer Nóra súlylökésben szintén első helyezést ért el, ezzel mindketten az országos döntőbe jutottak. Gaál Emese 1500 méteren 4. helyezett lett. Klose Emma magasugrásban ezüstérmet szerzett.

Gratulálunk a lányoknak!

Három tanuló képviselte iskolánkat a hagyományos Kisfaludy Napok énekversenyein.
Nagy Andrea (12a. osztály) és Delkos Írisz (10b. osztály) könnyűzenei kategóriában nyújtott teljesítményükért ezüstérmet, Neuberger Laura népzenei kategóriában szintén ezüstérmet kapott.
Delkos Írisz még a gálaestre is meghívást kapott, ahol Boublil-Schönberg Les Miserables című musicaljéből Eponine dalát adta elő.
Gratulálunk tehetséges lányainknak!

Április 29-én rendezték meg a Kálóczy - téren a Az országos Diákolimpia tenisz szakosztály vármegyei döntőjét, amelyben két tanulónk is indult.
Vadász Nimród 4.a osztályos tanulónk korosztály fiú csoportjában második lett, így bejutott a május 27-én Balatonbogláron rendező országos döntőbe, Gratulálunk Nimród!
Léna 5.a osztályos tanuló korcsoportjában III. Helyezést ért el, sajnos nem jutott tovább. Lénának is gratulálunk az egésznapos munkáért.
Mindkét gyermek a Rába ETO Győr SE játékosa.

verseny1 verseny2

Petrilla Dalma, 6 éves Süni csoportos kislány a Generációk Művelődési Háza, Csiga-Biga Palota Összművészeti Fesztiválra hirdetett rajzpályázatán a különleges technika kategóriában indult. Selyemfestéssel készült munkájával nagyon szép eredményt ért el, az elismerő oklevél mellé tárgyjutalmat kapott.

Szabó Zelma, szintén 6 éves Süni csoportba járó kislány a Gyermek Intenzív Terápiáért Alapítvány által a „Fuss a struccal” Jótékonysági futófesztivál keretén belül meghirdetett rajzpályázaton ért el kimagasló eredményt, ahol az oklevél mellett nagyon értékes ajándékutalvánnyal gazdagodott.

Szeretettel gratulálunk a tehetséges kislányoknak!

sprachwettbewerb2024. április 25-én izgalmas verseny zajlott a Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara helyszínén. A rendezvény egyik fő támogatója, az EUROEXAM nyelvvizsgaközpont B2-es szintű nyelvi felmérőjén mérték össze a versenyzők tudásukat angol és német nyelvből. A résztvevők a nyugat-magyarországi régió két tanítású nyelvű oktatási intézményeinek előkészítő osztályos tanulói voltak. Iskolánkat három 9.N-es diákunk képviselte a német szekcióban. Zsolnai Zsófia az első helyen végzett, Majsa Zóra a második helyen, míg Hatos Borbála az ötödik helyen zárt. Gratulálunk minden résztvevőnek a kiváló teljesítményért!