Újra nyitott az óvoda! 2020-06-05 18:15:34 Óvoda

Újra nyitott az óvoda!

Óvodánk a járványügyi vészhelyzet csillapultával, két hetes korlátozott ügyeleti szolgáltatást követően, néhány fontos óvintézkedés érvényesítése mellett május 25-től visszatért a szokott szolgáltatáshoz és ügymenethez.
A gyermekek közel 2/3-a már az első napon megjelent és azóta is napról napra nő az óvodába visszatérő gyermekek száma. A két és fél hónapnyi távollét után ugyan többnyire nagyon szívesen jöttek, de kb. egy hétig érzékelhető volt némi elfogódottság, visszafogottság. Mára azonban már teljesnek mondható a létszám és az otthonosság, a hangerő is újra a régi.
Az első hét hangulatát néhány életképpel mutatjuk be.
A kényszerű bezártság, a hosszú karantén-idő nagy kihívás elé állított mindenkit, különösen az anyukákat, a szülőket. Nálunk, az oviban nekik jár a legnagyobb taps. Ők a mi igazi hőseink!
Tiszteletünket és elismerésünket a kitartásukért ezzel az oklevéllel fejeztük ki: