Szülők üzenetei

A mi üzenetünk így szól:
“A nyelvek tanulása mindennapjaink része!”

Putz Csaba
Putz Marcell (1.a) apukája

Mindig is akartam egy Audi-t, és most végre megvan!
Igaz, már 10 éves, de észre sem venni, egyáltalán nem látszik rajta a kor, mert mindene kifogástalan. Kívül, belül csillog-villog, öröm ránézni minden egyes nap.
A motor tökéletesen húz, az összes alkatrésze pontosan teszi a dolgát, érezhetően nem erőlködik és bármilyen nehéz a forgalmi helyzet, megoldja.
Nem fölényesen, de magabiztos nyugalommal. Pont ezt várjuk el egy Auditól, főképp ilyen különleges, egyedi, jubileumi kiadású darabtól.

Tonhauser János
(1.b)

Amikor iskolát választottunk, az Audi Hungaria ÁMK a német nyelv és az interkulturális közeg miatt volt vonzó számunkra. Négy hónap után azért érezzük különlegesnek ezt az iskolát, mert a gyermekünk minden reggel mosolyogva fut be a kapun. Schultüte, Márton napi felvonulás, szuper csapat - ilyen sehol máshol nincs!
Gratulálunk az első tíz évhez, reméljük a másodiknak mi is aktív részesei lehetünk!
Balogh Gabi és Tóth Krisztián
Tóth Eszter (1.b) szülei

Miért jó, hogy Léna az Audi Hungaria ÁMK-ba jár?
2015 októberében kaptuk a hírt, hogy Lénát felvették az Audi Hungaria ÁMK-ba. Ez fontos előfeltétele volt a 2016 februárra tervezett költözésünkhöz.
Nagyon hálásak vagyunk és elégedettek.
Ezennel mondunk köszönetet az intézmény minden dolgozójának és összes pedagógusának.
Takács/Schulz család
(6.a)

Kedves Audi Hungaria ÁMK!
Nekünk szülőknek Ti vagytok a vonzó, izgalmas világra nyíló ablak.
Gyermekeink számára pedig az ígéretes jövőbe vezető ajtó.
Mindenki másnak pedig a német kultúra szigete.
Gratulálunk a kerek születésnap alkalmából!
Iványi Ákos
(9.c)