audi_schule_logo_slider_de.png
Szerző képeAudi Hungaria Deutsche Schule Győr

Nyílt nap az általános iskolában

Nyílt napjaink lehetőséget kínálnak az érdeklődő szülőknek, akiknek gyermekük a 2025/26 tanévben kezdik meg az első osztályt valamint gyermekeiknek, hogy személyesen megtapasztalhassák az alsó tagozatunkon zajló tanítást és közösségi életet, valamint felfedezhessék modern iskolai környezetünket.

Időpontok

1. 2024. november 19., kedd, 7:50–9:25: Lesson Day (tanítási nap) Lehetőségük van részt venni egy előre kiválasztott tanórán, és így betekintést nyerni az iskolánkban zajló tanításba.

2. 2024. november 21., csütörtök, 7:50–9:25: Presentation Day (prezentációs nap) Gyermekükkel együtt részt vehetnek egy alsó tagozatos találkozón, ahol megismerhetik témahetünk eredményeit.

Jelentkezési űrlap

A nyílt napra való jelentkezéshez kérjük, töltse ki a jelentkezési űrlapot. A jelentkezési határidő: 2024. november 10., vasárnap.

160 megtekintés0 hozzászólás

Commenting has been turned off.