audi_schule_logo_slider_de.png
Szerző képeAudi Hungaria Deutsche Schule Győr

Gólyavilág – Közösségépítő projekt a kilencedikesek számára

Szeptember folyamán iskolánk 9.A, 9.B és 9.C osztályai egy közösségépítő projektben vettek részt, melynek központi témája az olimpiai játékok volt. A 9.A osztály Rio de Janeirót (Dél-Amerika), a 9.B Pekinget (Ázsia), míg a 9.C Athént (Európa) képviselte. A diákok standokat készítettek, ahol bemutatták az adott városok kulturális és turisztikai értékeit, valamint tésztából emblematikus épületek makettjeit is megépítették. A program részeként zenés flashmobokat is előadtak Győr városában, mindezt a közösségépítés, kooperáció és demokratizálódás jegyében. A projekt védnöke a Diákönkormányzat volt.

Holnap kerül sor a projekt lezárására, ahol fény derül arra, melyik osztály projektjét ítélik a legjobbnak, és ki nyeri el a vándordíjat.

69 megtekintés0 hozzászólás

Friss bejegyzések

Az összes megtekintése

Commenting has been turned off.