audi_schule_logo_slider_de.png
Szerző képeAudi Hungaria Deutsche Schule Győr

1. Alsós találkozó - 2024.09.19

Frissítve: szept. 25.

Már a tavalyi tanévben is rendszeresen kerültek megrendezésre alsós találkozók, ahol mind a nyolc alsós osztály tanulói évszakokhoz kapcsolódó témákban gyűjtötték össze a kis tornateremben. Ezek a találkozók lehetőséget nyújtottak a tanulóknak, hogy színvonalas előadásokat láthassanak, és közös zenés programmal kezdjék a napot.

Szeptember 19-én került sor az új tanév első alsós találkozójára, amelyet a 4. évfolyam koordinált. A közös iskolai dal, az „Anders als du” éneklése után különösen az elsősöket, az „újoncokat” köszöntötték melegen. A programot több német, illetve egy angol dal és egy szemléletes, az iskolai szabályokról szóló szituációs játék gazdagította, amely játékos formában ismertette meg a gyerekekkel a fontos viselkedési szabályokat.

49 megtekintés0 hozzászólás

Commenting has been turned off.