Óvodai ballagás és évzáró 2021 2021-07-02 10:55:12 Óvoda

Óvodai ballagás és évzáró 2021

Az óvodai nevelési év hivatalosan ugyan csak augusztus 31-én ér véget, de a rendszeres fejlesztési programok és foglalkozások az iskolai tanév végén itt is befejeződnek.

A ballagás és évzáró a szabadban, csoportonként, külön napokon került megrendezésre.

A kis műsorok előtt a nevelőnők és az óvodavezető asszony köszöntötte a szülőket, és megköszönte a szülői munkaközösségi tagok egész éves áldozatos munkáját.

Majd a gyermekek bemutatták, milyen szép dalokat és táncokat tanultak az év során. Ennek során a ballagók közül néhányan kis szóló szerepben is bizonyították, hogy már az önállóság magasabb fokára jutottak és érettek az óvoda elhagyására.

A program végén a ballagók magyar szokás szerint megkapták a batyujukat és német szokás szerint a Schultütét is, majd az iskola irányában kiléptek az óvoda szimbolikus kapuján.

Fogadják szeretettel az eseményeken készült képek szerény kis válogatását!