Óvodai ballagás 2020

A 2019-2020-as nevelési év sok vonatkozásban különleges volt az óvodánkban.
A legkülönlegesebb azonban a 2. félév volt a világjárvánnyal, amely márciustól a nevelést és oktatást is az otthonok falai közé kényszerítette mintegy 2 hónapra.
Májusban rendkívül óvatosan, szűk keretek közt, már ügyeletet tudtunk kínálni a leginkább indokolt esetekben.
Május végén pedig, a gyermekek tekintetében létszám korlát nélkül, újra indulhatott az óvodai élet.
Aztán eljött az iskolaév vége is, ami a legnagyobb ovisok számára is mérföldkő, hiszen az iskolások mintájára ők is ballagással búcsúznak az intézmény falaitól, a társaktól és a nevelő-gondozó személyzettől.
Mivel a veszélyhelyzet még fennáll, a szülők továbbra sem léphetnek be az intézmény területére, és így a ballagás is zártkörű maradt.
A ballagás legszebb pillanataiból azonban elkészítettünk és megosztottunk egy remek diavetítéses videót a szülőkkel.

Itt pedig a 4 csoport ballagóiról készült csoportképeket, valamint a leendő iskolásainknak átadott emléklap képét osztjuk meg.

Ballagó óvodások nevelőikkel, gondozóikkal.

Maci csoport