audi_schule_logo_slider_de.png
Ebédlő képek-8 (Large).jpg

ÉTKEZÉSEK  LEMONDÁSA

Lemondásokat minden nap 9 óráig tud az iskola gazdasági irodája fogadni, ami a következő napra vonatkozik. A le nem mondott étkezés a konyháról csomagolva, aláírás ellenében elvihető.  A csomagolás költségét ki kell fizetni. Hétfői ebéd esetén az előtte való hét péntek 9 óra a lemondás határideje.

Iskolánkban a 2022/23 tanévtől bevezetésre került az étkezési rendszerhez  az un. „ügyfélkapu”, melynek segítségével tudnak a szülők gyermeküknek menüt választani, illetve ebédet lemondani.

A kedvezményes étkezéshez kapcsolódó nyomtatványok elérhetőek , melyek leadási határideje: 2024.09.25.

Kedvezményes tájékoztató óvoda

Kedvezményes tájékoztató 1-8. évfolyam

Kedvezményes tájékoztató gimnázium

NYILATKOZAT_iskola

NYILATKOZAT_óvoda

A következő hónapra vonatkozó menüt, tárgyhó 20. napjáig kell berögzíteni a rendszerbe.

Ha nem kerül menü rögzítésre, akkor a tanuló részére az „A” menü kerül megrendelésre.

ÉTKEZÉSI DÍJAK

Aktuális étkezési díjainkról a tájékoztató letölthető ITT.

ÉTLAP

Aktuális októberi étlapunk letölthető:

Novemberi étlapunk letölthető:

Ebédlő képek-1.jpg