audi_schule_logo_slider_de.png

Tel.: +36-96-510-640
e-mail cím: titkarsag@audischule.hu
OM azonosító: 201656

Az Audi Hungaria Iskolaközpont Győrt érintő tartalom felelős szerkesztője:
Az Audi Hungaria Iskolaközpont Győr vezetősége:
Andreas Gering (főigazgató), 9026 Győr, Bácsai u. 55. Tel.: +36-96-511-036

Az Audi Hungaria Iskola Intézményfenntartó és Működtető Közalapítványt érintő tartalom felelős szerkesztője:
Az alapítványi Kuratórium elnöke:
Havassy Tünde, AUDI HUNGARIA Zrt., G/GP, 9027 Győr, Audi Hungaria út 1., Tel: +36-96-661-265

Az oldal tartalmával kapcsolatos felelősségvállalás
Ez a honlap saját és részben idegen szerkesztésű, külső hivatkozásokat tartalmaz. A honlap felelős szerkesztői a weboldalon feltüntetett információk aktualitásáért, helyességéért, teljességéért és minőségéért garanciát nem vállalnak. A weboldal felelős szerkesztői kizárnak minden felelősséget bármilyen közvetett vagy közvetlen kárral kapcsolatban, amely e weboldalon felhasznált vagy nem figyelembe vett, hiányos információk felhasználása nyomán keletkezik. Minden tartalom kötelezettség nélküli. Fenntartjuk a jogot a weboldal részleges vagy teljes megváltoztatására, kiegészítésére, törlésére előzetes bejelentés nélkül, valamint a weboldal nyilvános hozzáférésének időszakos vagy végleges megszüntetésére. Nem vállalunk felelősséget a külső hivatkozások tartalmáért. A hivatkozásokra kattintás a felhasználó saját felelősségére történik.

Szerzői jogok
A honlap teljes tartalma, így különösen felépítése, a felhasznált grafikai elemek, valamint az egyes szöveges tartalmak szerzői jogi védelem alatt állnak. Az oldalakat a honlap üzemeltetőjének
előzetes engedélyével és csak magán/iskolai használatra szabad sokszorosítani. A tartalmakon változtatásokat eszközölni, és a sokszorosított tartalmakat engedély nélkül terjeszteni tilos.

Tárhely Szolgáltatóra vonatkozó adatok
Cégnév: Wix.com