. - - - - -

.

v

Általános iskolánk egyetlen tanterméből sem hiányozhat az adventi kalendárium.

Ebben az évben egy „figyelmes“ adventi naptár is megtalálható az általános iskola előterében. A 4a, 4b, 2a osztályos gyermekek és kolléganőnk, Mellár Mezei Anita összeállítottak egy adventi naptárat, 24 napra szóló figyelmes üzenetekkel. Ezek az apró üzenetek azt a célt szolgálják, hogy lelassítsanak bennünket és hangulatos felkészülést biztosítsanak az adventi időszakban. Az általános iskola tanári szobájában található adventi kalendárium is a „figyelmesen az adventi időszakban“ nevet viseli. Kolléganőnk, Mellár Mezei Anita, aki mindfulness (tudatos jelenlét) tanárnő is, a tantestületet a mindennapi iskolai élet apró, figyelmes pillanatainak kiélvezésére ösztönzi. Így tehát garantált a karácsony előtti jó hangulat.

Adventkalender Lehrer Adventkalender

wda Logo zfa logo  KMK rgb  schulen parner logo  emmi logo