. - - - -

.

20221123 100156

November 23-án és 30-án délelőtt vidám negyedik osztályos tanulók érkeztek csoportjainkba. Nem volt számukra idegen a helyszín, hiszen épp e falak közül indultak 4 éve az Audi iskolába. Első alkalommal német nyelvű, második alkalommal magyar nyelvű meséket olvastak fel ovisainknak. Szívet melengető volt látni, hogy mind termetre, mind szellemi téren mekkorát fejlődtek egykori ovisaink. A mostani ovisok nagy érdeklődéssel hallgatták a történeteket és különös élményként és egyszerre bátorításként élték meg, hogy nemsokára majd bizonyára ők is ilyen ügyes iskolások lesznek. A mese élményén túl nagyon jó alkalom volt ez az iskolakezdéssel kapcsolatos aggodalmak oldására is. Kedves hajdani ovisaink, büszkék vagyunk rátok és visszavárunk benneteket. Köszönjük szépen kedves szeretetszolgálatotokat!

wda Logo zfa logo  KMK rgb  schulen parner logo