. - - - -

.

-

Október 6.-án került megrendezésre óvodánkban a már hagyománnyá vált Erntedankfest, vagyis Terményünnep, melyet volt szerencsénk idén az elsőosztályos tanulókkal együtt megünnepelni.

A Maci csoport színvonalas műsorát követően egy német táncház színesítette a délelőttöt, ahol mind az iskolások, mind az óvodások kiváló hangulatban ropták a különféle tánclépéseket. A terményünnep egyik fontos momentuma a csoportok jószívvel készített bőségkosarainak, valamint a szorgos kis kezek által készített süteményeknek az átadása, melyet ezt követően el is fogyasztottak a gyermekek, a gyümölcstálak kíséretében. Az első osztályos tanulókat házilag készített kenyerekkel és lekvárokkal vendégeltük meg. Természetesen mint minden jónak, ennek a szép, közös délelőttnek is vége szakadt, ám már most nagyon várjuk a jövő évi ismétlést.

wda Logo zfa logo  KMK rgb  schulen parner logo