. - - - - -
01 / 06

v

.

-

02 / 06

v

-

-

03 / 06

v

-

-

04 / 06

v

-

-

-
05 / 06

v

-

-

-
06 / 06

v

-

-

-

2. osztályos tanulóink kiváló eredeménnyel vettek részt a Zentralstelle für das Auslandsschulwesen nemzetközi A1-es nyelvi megmérettetésén.

Mindennapi életük része az a kreatív, inspiráló és játékos környezet, amely ezt a nyelvi sikert is garantálja. Iskolánk tanárai kiváló képzettséggel rendelkeznek és képesek egy olyan támogató és bátorító légkört is kialakítani, amelyben a gyerekek a tanulást felfedezésként is megélik. Tanulóinknak szívből gratulálunk és köszönjük a tanárok hatékony munkáját: Kiss Edit, Erdősiné Takács Hajnalka, Kaiser Melinda, Anita Mellár Mezei, Nina Rohde-Brandenburger, Martin Lehmeier, Berkesné Virág Judit.

IVA 1 Gruppenfoto 2ab

20220429 AudiB 0016

wda Logo zfa logo  KMK rgb  schulen parner logo  emmi logo