. - - - - -

.

-

4. osztályos tanulóink kiváló eredeménnyel vettek részt a Zentralstelle für das Auslandsschulwesen nemzetközi A2-es nyelvi megmérettetésén.

Ezzel egyben életútjuk egy fejezete le is zárult az AHS általános tagozatán. Egy újabb mérföldkő vár rájuk a gimnáziumban. Kívánjuk, hogy szorgalom, kitartás és motiváció kísérje őket útjukon. Szívből köszönjük a kiváló pedagógiai munkát az évfolyam minden tanárának: Prettenhofferné Kovács Klára, Monika Wéber, Alexandra Holzer, Melinda Kaiser, Kerstens-Mönch Karina, Kiss Edit, Anita Mellár Mezei, Helge Georg Brunswig, Katalin Betz.

„Mert minden kezdetben varázs rejtezik.“ (Hermann Hesse)

IVA 2 Gruppenfoto

IVA 2

Négy terület került mérésre: német hallás utáni szövegértés, német írásbeli kommunikáció, német szóbeli kommunikáció, német szövegértés.
Diáklétszám: 51 fő, ebből 1 gyermek német anyanyelvű.

wda Logo zfa logo  KMK rgb  schulen parner logo  emmi logo