. - - - - -
01 / 06

v

.

-

02 / 06

v

-

-

03 / 06

v

-

-

04 / 06

v

-

-

-
05 / 06

v

-

-

-
06 / 06

v

-

-

-

Az online felületek és a szociális média tanulóink mindennapi életének részét képezik, azonban ezek megfelelő használata nagyon fontos. A Győri Egyházmegyei Karitász képviseletében, Dr. Baracsi Katalin internetjogász interaktív előadásán keresztül információt kaphattak a diákok az internet tudatos használatáról.

A 3.a osztály tanulói örömmel vettek részt az előadáson, melynek keretein belül sok hasznos tanácsot kaptak a biztonságos internethasználattal kapcsolatban.Tervezzük, hogy iskolánkban további workshopokat szervezünk biztonságos internetezés témában, melyek preventív tájékoztatást nyújtanak, valamint segítik a tudatos mozgást az online térben.

 

 

wda Logo zfa logo  KMK rgb  schulen parner logo  emmi logo