. - - - -
01 / 05

v

.

-

02 / 05

v

-

-

-
03 / 05

v

-

-

-
04 / 05

v

-

-

-
05 / 05

v

-

-

-

jugenddebattiert

Második alkalommal került megrendezésre iskolánkban a "Jugend debattiert international" című diákworkshop, mely szakmai vezetéséről Taxner Tünde Jdi öregdiák gondoskodott!

A programon 9. és 10. osztályos diákok vettek részt, akik vitakészségüket és német nyelvtudásukat fejlesztették. Ez egy igazán nagyszerű lehetőség tanulóink számára! Diákjaink közül többen is szeretnének részt venni a februárban rendezésre kerülő Jdi iskolák közötti versenyen, ahol lehetősége nyílik Magyarország legjobb vitázói közé kerülni! Sok sikert kívánunk nekik!

Nagyon köszönjük az iskola vezetőségének és a projekt koordinátorainak (Nyegran Andrea Reincke és Veszpréminé Horváth Dóra) a támogatást és a szervezést!

wda Logo zfa logo  KMK rgb  schulen parner logo