. - - - -

.

Visionre Woche 45

Jövőképek hete, második rész

A második Jövőképek hete is nagyon sikeres volt. A program a „karácsony a kultúrák között” alapgondolat köré épült, melyhez tanulóink olyan, a világ különböző tájaihoz kötődő tárgyakat készítettek, melyek kreatívan tükrözték és kifejezték az adott hely karácsonyi szokásainak sajátosságait.

2021. december 21-én elérkezett az idő: a gyerekek az előtérben és a folyosókon egyfajta kiállításként helyezték el termékeiket, majd meglátogatták egymás standjait – sajnos szülők és további vendégek nélkül, mert a koronavírus ismét beavatkozott. A portékák palettája lenyűgöző volt: kézzel készített fürdősó, finom sütemények, interaktív plakátok, egy általunk programozott számítógépes játék, saját költemények, rövid történetek, egy rap, … csak hogy néhány példát említsünk.

És a legjobb: sok minden egyszerűen csak el lett ajándékozva – egy szép ráhangolódás volt az érkező ünnepre, és egy olyan esemény is, melyet az Audi Hungaria Iskola tanulói közösen, a sokféleség ellenére, egy egységként éltek át.

Visionre Woche 06 Visionre Woche 15

Visionre Woche 16 Visionre Woche 17

Visionre Woche 33 Visionre Woche 46

wda Logo zfa logo  KMK rgb  schulen parner logo  emmi logo