Betekintés: Tanulás live

Tervjáték  – a vállalati folyamatokra jellemző üzleti szituációk szimulációja, évvégi záróelemzés közgazdasági mutatók alapján, a saját vállalati siker növelésére irányuló intézkedések meghatározása. (2017/2018-as tanév)

Tervjáték "Gyártási folyamatok szimulációja" -  Milyen szervezési elvek alapján zajlanak a különböző gyártási módszerek folyamatai? Hogyan növelhető a termelékenység? Milyen módon lehet a termelésben dolgozókat motiválni és a hibaarányokat csökkenteni? (2018/19-es tanév)

A kereskedelmi szakképzésben résztvevő diákok a 2017-es Pályaválasztási és Oktatási Kiállítás szakképzési standján. (2017/2018-as tanév)

Projektmunka: „Imázsfilm-készítés“ – A filmjelenetek vágása videoszerkesztő szoftverrel. (2018/19-es tanév)

Projektmunka: „Imázsfilm-készítés“ – Az egyes filmjelenetek forgatása. (2018/19-es tanév)

Projektmunka: Interaktív multimédiás alkalmazás készítése, amely alkalmas pályaorientációs kiállításokon a kereskedelmi szakképzés iránt érdeklődő potenciális pályázók megszólítására. (2018/19-es tanév)

Optimális rendelési mennyiség, ABC-elemzés, raktári azonosítószámok, súlyozott döntési mátrix – számok, számok, számok…. (2017/2018-as tanév)