audi_schule_logo_slider_de.png
alumni2 (2)_edited.jpg

Maradjunk kapcsolatban!

Sok öregdiák kötődik iskolájához, mert ott életre szóló élményeket szerzett és fontos barátságokat kötött.

Ezért hoztuk létre az AUDI iskola ALUMNI közösségét is. Hiszünk benne, hogy fontos régi diákjainkkal a kapcsolattartás, hiszen velük együtt tudjuk kis közösségünket összetartani, támogatni iskolánkat.

A gimnáziumi érettségi a diákok életében a későbbi pályafutás alapköve. Ezt követően megszakad a kapcsolat a volt osztálytársakkal, az iskolával, és a jelenlegi tanulók elveszítik a lehetőséget, hogy az egykori tanulók tapasztalataiból meríthessenek. Iskolánkban éppen emiatt hívtuk életre ezt a közösséget, melynek céljai a következők:

• tanulmányi útmutatást nyújtani a tanulók számára: előadások, szemináriumok és kisebb kutatási projektek révén,

• kapcsolattartás az öregdiákok és az iskola között,

• a tanulók és az öregdiákok közötti kapcsolatépítés.

Az Audi iskola ALUMNI weboldalának megalkotása során is azt szerettük volna, hogy legyen egy közös kapcsolódási pont a jelenlegi diákjaink, az iskola, és öregdiákjaink között.

Légy te is az ALUMNI közösségünk része! https://audischule.alumnii.de/Audi/

Kapcsolattartónk: dr. Deé-Kovács Katalin

ALUMNI