Aktualitások

Kedves Szülők, kedves Diákok, kedves Iskolaközösség!
Egy jó hírrel kezdem levelemet: azért, hogy a diákok (és a szülők is!) valóban kipihenjék a sok online munkát, megkértem a tanárokat, hogy a tavaszi szünetre ne adjanak házi feladatot és a leadási határidőket a szünet utánra halasszák (természetesen kivétel ez alól a gimnázium felső osztályai és a szakképzős osztályok).

Kedves Diákok!
Ha van kedvetek valami egészen újat és kreatívat kipróbálni, olyasmit, amit talán még soha nem csináltatok, számos jó ötletet és javaslatot találhattok. Itt küldök Nektek néhány példát.

Kívánok az iskolaközösség minden tagjának napsütéses és békés húsvéti ünnepeket és pihentető szünidőt!

Szívélyes üdvözlettel:
Corinna Wesche
Főigazgató

A 2020/21-es tanév 9.N osztályába jelentkezők ideiglenes felvételi jegyzéke itt elérhető.

Corinna Wesche főigazgató asszony köszöntője itt olvasható.

Kedves Iskolaközösség!
Büszkén és örömmel mutathatjuk be Önöknek az új évkönyvet, amely az Audi Hungaria ÁMK elmúlt két évének iskolai eseményeit és szereplőit mutatja be.

Az évkönyv 3.500,- Ft-ért vásárolható meg a Gazdasági Irodában.

Jó szórakozást, kellemes böngészést és olvasást kívánok!

Szívélyes üdvözlettel:
Corinna Wesche

A 2019/20-as tanév rendje itt letölthető.