2019-05-03 11:12:22 Szakképzés

Üzleti angolból vizsgázott a 14. évfolyam

Gratulálunk a sikeres angol nyelvvizsgához!

Szakképzési tagozatunk 14. osztálya sikeresen vett részt az intézményünkben először megtartott „KMK Fremdsprachenzertifikat Englisch“ elnevezésű egynyelvű, komplex üzleti-szaknyelvi nyelvvizsgán.

A Német Kultuszminiszteri Konferencia írásbeli és szóbeli nyelvvizsgáján B1-es és B2-es szinten egyaránt kiemelkedő eredmények születtek.

A németországi Rheinland-Pfalz tartomány és intézményünk közötti együttműködési megállapodás alapján diákjaink úttörőként először tehettek térítésmentes angol nyelvvizsgát külföldi német iskolában. A felkészítés a két éven át zajló iskolai üzleti angol oktatás keretében történt. Örömmel tudatjuk, hogy tanulóink kitűnően teljesítették a követelményeket.

Ezúton mondunk köszönetet mindazoknak, akik munkájukkal hozzájárultak a nyelvvizsgalehetőség sikeres életre hívásához, valamint azoknak, akik áldozatos tevékenységükkel támogatták diákjaink felkészülését!