NEMAK kupa díjátadó 2019-03-29 09:29:19 Általános iskola 1-4

NEMAK kupa díjátadó

Az idei tanévben is megrendezésre került az általános iskolák NEMAK Futsal kupája, amelyen 13 iskola mintegy 35 csapata vett részt, többek között határon túli iskolák csapatai is.

Iskolánk mind a négy korcsoportban indított csapatot, melyek mindegyike az őszi fordulókon kitűnően teljesített és bejutott a legjobb csapatokból álló Felsőházba.

A tavaszi fordulókat követően az alábbi eredmények születtek:
I. korcsoport (1.-2. osztály) 3. hely
II. korcsoport (3.-4. osztály) 4. hely
III. korcsoport (5.-6. osztály) 6. hely
IV. korcsoport (7.-8. osztály) 4. hely

Büszkék vagyunk Szalay Olivérre (2.a), aki a torna legjobb játékosa lett és ezért különdíjban részesült.

Minden résztvevőnek gratulálunk a sikeres részvételhez!

A rendezvényt teljes egészében a NEMAK Kft. támogatta, biztosította a helyszínt, a különbuszt, ami a csapatokat szállította a helyszínre és vissza az iskolába. Ezen felül karácsonyi ünnepséget szerveztek a résztvevő csapatok számára, ahol minden gyermek értékes ajándékot, a csapatok mezgarnitúrát, sőt a felkészítő pedagógusok is apró ajándékot kaptak. Hálás köszönet a szervezésért és a nagyvonalú támogatásért.