Az Audi Hungaria Általános Művelődési Központ könyvtára
(B. épület, földszint, 007. terem)

2017. december 20-án (szerdán)

7:30-tól 15:50-ig

tartunk nyitva.

Az Audi iskola könyvtára az intézmény széleskörű tevékenységét átfogó információs központ, az iskola szellemi bázisa, egy kulturálisan sokszínű közösségi találkozóhely.

A könyvtár szolgáltatásait kizárólag az iskola dolgozói és tanulói vehetik igénybe, térítésmentesen.

Elsősorban magyar és német nyelvű szak-, ill. szépirodalmi könyvállományunkkal az intézményben zajló kétnyelvű, interkulturális oktatást támogatjuk. Gyűjteményünket gazdagítják továbbá egynyelvű és kétnyelvű szótárak, folyóiratok, audiovizuális dokumentumok (CD, DVD). Tankönyvtárunkból biztosítjuk a tartós tankönyvek, segédkönyvek hozzáférhető-ségét, kölcsönözhetőségét.

Állományunkat a Szirén integrált könyvtári rendszerben tartjuk nyilván és vonalkódos rendszer segítségével kölcsönözzük olvasóinknak.

Modern környezetben kínálunk lehetőséget az egyéni és csoportos tanulásra.
Célunk, hogy rendezvényeinkkel a diákokat az élményszerű olvasásra ösztönözzük, ezáltal alternatívát kínálva szabadidejük hasznos eltöltésére.

Nyitva tartás:
Hétfő-csütörtök: 7:30 - 17:00