Az Audi Hungaria Általános Művelődési Központ könyvtára
(B. épület, földszint, 007. terem)

Az Audi iskola könyvtára az intézmény széleskörű tevékenységét átfogó információs központ, az iskola szellemi bázisa, egy kulturálisan sokszínű közösségi találkozóhely.

A könyvtár szolgáltatásait kizárólag az iskola dolgozói és tanulói vehetik igénybe, térítésmentesen.

Elsősorban magyar és német nyelvű szak-, ill. szépirodalmi könyvállományunkkal az intézményben zajló kétnyelvű, interkulturális oktatást támogatjuk. Gyűjteményünket gazdagítják továbbá egynyelvű és kétnyelvű szótárak, folyóiratok, audiovizuális dokumentumok (CD, DVD). Tankönyvtárunkból biztosítjuk a tartós tankönyvek, segédkönyvek hozzáférhető-ségét, kölcsönözhetőségét.

Állományunkat a Szirén integrált könyvtári rendszerben tartjuk nyilván és vonalkódos rendszer segítségével kölcsönözzük olvasóinknak.

Modern környezetben kínálunk lehetőséget az egyéni és csoportos tanulásra.
Célunk, hogy rendezvényeinkkel a diákokat az élményszerű olvasásra ösztönözzük, ezáltal alternatívát kínálva szabadidejük hasznos eltöltésére.

Nyitva tartás:
Hétfő-csütörtök: 7:30 - 17:00