Kereskedelmi szakképzés - Áttekintés

Az Audi Hungaria Általános Művelődési Központ 2017. szeptember 1-jén indította duális kereskedelmi szakképzési tagozatát. A szakma elnevezése:

Fremdsprachiger Industriekaufmann/
Idegennyelvű ipari
és kereskedelmi ügyintéző

Erre a szakképzésre érettségivel és kiváló német nyelvtudással rendelkező, különösen elhívatott fiatalok jelentkezhetnek.

További információ a német minta alapján zajló új duális szakképzésről itt olvasható.

Az Audi Hungaria Általános Művelődési Központ kereskedelmi szakképzése tandíjmentes. A diákok képzési idejük alatt az őket képző vállalatoktól havi rendszerességgel képzési juttatást kapnak.

Felvételi követelmények:

A 2018/19-es képzési tanévre azon érdeklődők jelentkezését várjuk, akik
  • 1994. december 31-e után születtek,
  • rendelkeznek érettségi bizonyítvánnyal, vagy 2018. nyarán tesznek sikeres érettségi vizsgát,
  • igazolt B2/C1 szintű német nyelvtudással rendelkeznek.
  • A képzésre történő jelentkezés az első szakképesítés megszerzésére irányul.

Kérdéseikkel bátran forduljanak hozzánk, küldjenek e-mailt - lehetőleg német nyelven - az alábbi címre:

berufliche.bildung@audischule.hu

Szívesen adunk felvilágosítást írásban vagy személyes tanácsadás keretében.