Ismerkedős délután 2018-08-31 20:35:57 Általános iskola 1-4

Ismerkedős délután

Hagyományainknak megfelelően az új tanév kezdete előtt idén is közös délutáni programra invitáltuk a leendő első osztályos gyermekeket és szüleiket.

2018. augusztus 30-án a kis nebulók vidám és kötetlen körülmények között ismerkedhettek az iskolával, osztálytermükkel, osztálytársaikkal és természetesen a tanítóikkal.

Szüsz Tímea (1a) és Wéber Mónika (1b) osztályfőnökök kíséretében összesen 49 első osztályos kisgyermek izgatottan és egy picit félénken lépte át első alkalommal az iskola küszöbét.

A  feldíszített osztálytermekben Prettenhoferné Kovács Klári és Daliah Vivaldi tanítókkal - akik szintén tanítani fogják az elsősöket - valamint osztályfőnökeikkel játszottak, barkácsoltak, énekeltek, egymásnak bemutatkoztak és még egy német dalt is megtanultak.

A szülők eközben Zug Klára intézményegység vezetővel beszélgettek és egymással ismerkedtek.

A gyermekek, a szülők és a pedagógusok egyaránt élvezték az ismerkedős délutánt, amelyre remélhetőleg mindenki szívesen fog visszaemlékezni.

Első osztályos tanulóinknak kívánunk sok-sok izgalmas élményt és örömteli tanulást.

További fotók a galériánkban.