Ismerkedő délután 2019-08-29 23:16:57 Általános iskola 1-4

Ismerkedő délután

Hagyományainknak megfelelően az új 2019/20-as tanév kezdete előtt idén is közös délutáni programra invitáltuk a leendő első osztályos gyermekeket és szüleiket.

A kis nebulók vidám és kötetlen körülmények között ismerkedhettek az iskolával, osztálytermükkel, osztálytársaikkal és természetesen a tanítóikkal.

Osztályfőnökeik kíséretében az elsősök izgatottan és egy picit félénken lépték át első alkalommal az iskola küszöbét. A  feldíszített osztálytermekben egymásnak bemutatkoztak, játszottak, kézműveskedtek, énekeltek.

A szülők eközben Zug Klára intézményegység vezetővel beszélgettek és egymással ismerkedtek. Gyermekek, szülők és pedagógusok egyaránt élvezték az ismerkedős délutánt, amelyre remélhetőleg mindenki szívesen fog visszaemlékezni.

Első osztályos tanulóinknak sok-sok izgalmas élményt és örömteli tanulást kívánunk!

Az eseményen készült összes fotó a galériánkban látható.