2018-10-08 08:02:22 Szakképzés

Gazdasági angol-Workshop (14.osztály) - 2018.10.4-5.

2018. október 4-én és 5-én a szakképzési tagozat 14. osztályos diákjai egy gyakorlatorientált angol nyelvi workshop-on vehettek részt, amely a szakmai idegennyelvi kompetenciák fejlesztésére irányult.

A tréning keretében az osztály angoltanára, valamint egy németországból érkezett vendégelőadó gyakorlati tanácsokat és fortélyokat mutatott be, amelyek a német kultuszminiszteri konferencia angol nyelvvizsgájára való felkészülésben lehetnek a diákok segítségére.

A foglalkozások egyrészt az írásbeli nyelvvizsga követelményeire irányultak, másrészt diákjaink szerepjátékok keretében szakmai beszélgetéseket gyakorolhattak, ezáltal készülvén a vizsga szóbeli részére.

Hálásan köszönjük a két előadó aktív szerepvállalását a workshop megvalósításában, a 14. osztályos diákjainknak pedig sok sikert kívánunk a nyelvvizsgához.