Felolvasó verseny a 3. és 4. osztályokban 2017-12-04 18:07:48 Általános iskola 1-4

Felolvasó verseny a 3. és 4. osztályokban

„Olvasni jó!” – ez volt a November 23-án, csütörtökön, intézményünk alsó tagozatán második alkalommal megrendezett német nyelvű felolvasóverseny mottója.
Az első fordulóban a résztvevő diákok szabadon választott szövegeket olvastak fel a figyelmes hallgatóságnak. A második fordulóban már komolyabb feladat várt rájuk, hiszen ismeretlen szöveget kellett felolvasni.
A zsűrinek sem volt könnyű dolga – hét remek versenyző közül kellett kiválasztani a három legjobbat. Végül Sarah Felice Uebbing (3.b osztály) a 3. helyen, Zaccomer Zétény (4.b osztály) a 2. helyen és Merle Julia Herget (4.b osztály) az 1. helyen végzett.

Szívből gratulálunk!

Az összes fotó a galériában látható.