DAAD-előadás 2019-04-04 21:35:14 Gimnázium

DAAD-előadás

2019. április 4-én "Felsőoktatási lehetőségek Németországban" címmel tartott előadást Dr. Proske Veronika a DAAD budapesti információs központ munkatársa .
Intézményünk 10. és 11. osztályos diákjai megismerhették a németországi egyetemek és főiskolák kínálatát, és alapvető tájékoztatást kaptak a felsőoktatási intézményekről.
Dr. Proske beszélt orientációs lehetőségekről, felvételi követelményekről, tanulmányi ösztöndíjakról, és sok más fontos témáról a németországi továbbtanulással kapcsolatban.
Diákjaink nagy érdeklődéssel hallgatták az előadást, utána kérdeztek, hozzászóltak, de igazán a végén jöttek lendületbe, amikor egy online-kérdőívet tölthettek ki. A legjobbak  apró nyereményeket kaptak, de mindegyiküknek jutott a sok hasznos és szellemes ajándéktárgyból.

Dr. Proske az érdeklődő fiatalok körében.

Köszönjük Dr. Proske igazán informatív előadását, diákjaink bizonyára profitálni fognak a hallottakból.