Bolhapiac az alsó tagozaton 2019-05-20 10:02:29 Általános iskola 1-4

Bolhapiac az alsó tagozaton

Május 16-án egész délután vásári forgatag zsivaja töltötte be az alsó tagozat épületét. A Szülői Szervezet kezdeményezésére és szervezésében idén is rendeztünk bolhapiacot.

Kisdiákjaink lázasan készültek és végül sok-sok asztalon kínálták fel portékájukat. Volt ott minden: hinta, könyv, társasjákék, baba, labda, valamint mindenféle szép dísz- és használati tárgy is. Az érdeklődők szívük szerint válogathattak.

A gyerekek óriási odaadással, kedves és ötletes módon ajánlgatták megunt vagy feleslegessé vált játékaikat. Természetesen egymás asztalát is kíváncsian nézegették és boldogan nyugtázták, amikor portékájuk gazdát cserélt.

A délután végén valamennyien örömmel segítettek elrakodni, rendet tenni, hiszen a sok-sok holmiból alig maradt egynéhány darab.

Bátran mondhatjuk, hogy sikeres rendezvényre tekinthetünk vissza. Jövőre ismét rendezünk bolhapiacot!

Hálás köszönet a Szülői Szervezetnek, gondnokainknak és mindenkinek, aki hozzájárult a rendezvény sikeréhez!