Bizonyítványok átadása 2019-06-24 16:31:11 Audi Hungaria ÁMK

Bizonyítványok átadása

2019. június 21-én, pénteken abból az alkalomból jött össze az iskolai közösség, a sok vendég és díszvendég, hogy a győri Audi Hungaria ÁMK 2019-ben érettségizett diákjai és a szakmai képzést végzett tanulói az intézményben eltöltött pályafutásuk lezárásának fénypontját, az érettségi bizonyítványok és szakmai bizonyítványok átadását illendően megünnepelje.

A főigazgató úr, OstD Nikolaus Eberl ünnepi beszédében ezt a nagy eseményt méltatta.

A gyorsan változó, digitális korszak hátterében egyértelművé tette, hogy az átfogóan képzett, bátor és ugyanakkor megfontolt fiataloknak nagy esélyei vannak a digitalizált világban, de azok számára is, akik csak elhatározzák, hogy elhagyják az Audi Hungaria ÁMK-t annak érdekében, hogy nagy kíváncsisággal belemerüljenek ebbe a modern világba és felelősséget vállaljanak.