Audi Hungaria kupa 2018-07-10 15:20:44 Általános iskola 1-4

Audi Hungaria kupa

Az Audi Hungaria Közhasznú Diáksport Egyesület (Audi Hungaria DSE) 2018. május 18.-án rendezte meg az I. GYŐRI AUDI ISKOLA LABDARÚGÓ KUPA elnevezésű rangadót.

Intézményünk csapatán kívül még négy iskola nevezett, a Prohászka Ottokár Orsolyita Általános Iskola, a Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, a Gyárvárosi Általános Iskola, és a Fekete István Általános Iskola.

A kis focisták nem csak egymás ellen kűzdöttek, hanem a vándorserlegért is, amit a mindenkori győztes csapat vihet magával és egy év múlva újból vissza kell hoznia.

Minden résztvevő csapat serleggel és oklevéllel térhetett haza, illetve az 1-3. helyezett csapatok érmeket is kaptak.

Ezen kívül díjazásra került a torna legjobb kapusa, mezőnyjátékosa, hazai játékosa, és egy fiatal reménység is.

A házigazdacsapat mindannyiunk nagy örömére első helyen végzett, így itt maradhat a vándorserleg.

Sok szeretettel gratulálunk!

A rendezvény két lelkes egyesületi tag, Bay Norbert és Nagy Alfonz szülők kezdeményezésére és nagyvonalú támogatásával jöhetett létre.

Hálás köszönet nekik és mindazoknak, akik segítettek az esemény szervezésében és lebonyolításában.

Az eseményen készült többi fotó itt látható.