Állásajánlatok

A munkakör
azonnali kezdéssel
tölthető be.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzát (bizonyítványmásolatokkal)  a  bérigény megjelölésével az ovoda@audischule.hu e-mail címre.

Az Audi Hungaria ÁMK-ba keresünk
takarítónő
pozícióba azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben, határozatlan időre munkatársat.

Jelentkezését küldje a judit.vaczi@audischule.hu e-mail címre. Tel.: 06 30/303-5814

Önéletrajzának megküldésével, hozzájárul ahhoz, hogy az Audi Hungaria ÁMK a pályáztatási eljárás során személyes adatait kezelje, azokat a pályázat elbírálásában részt vevők megismerhessék. Önéletrajzát a pályázat elbírálását követően megsemmisítjük.