Állásajánlatok

Az Audi Hungaria Általános Művelődési Központ pályázatot hirdet
magyar-bármely szakos tanár
munkakör határozott idejű betöltésére.

A részletes pályázati kiírás itt olvasható.

Önéletrajzának megküldésével, hozzájárul ahhoz, hogy az Audi Hungaria ÁMK a pályáztatási eljárás során személyes adatait kezelje, azokat a pályázat elbírálásában részt vevők megismerhessék. Önéletrajzát a pályázat elbírálását követően megsemmisítjük.

Az Audi Hungaria Általános Művelődési Központ pályázatot hirdet
matematika-bármely szakos tanár
munkakör betöltésére.

A munkakör 2019. szeptember 1-től tölthető be.
 A részletes pályázati kiírás itt olvasható.

Az Audi Hungaria Általános Művelődési Központ pályázatot hirdet
informatika szakos tanár
munkakör betöltésére.

A munkakör 2019. szeptember 1-től tölthető be.
 A részletes pályázati kiírás itt olvasható.

Audi Hungaria ÁMK
kétnyelvű német-magyar óvodája pályázatot hirdet
Óvodapedagógus

Elvárások:

• Óvodapedagógus / német nemzetiségi óvodapedagógus végzettség
  • Kiváló német nyelvtudás
  • Magas szintű szakmai ismeret
  • Lojalitás
  • Büntetlen előélet

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem
  • Innovatív munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzát (bizonyítványmásolatokkal)  a  bérigény megjelölésével a marta.toth@audischule.hu e-mail címre.